Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Referent ds. Marketingu
PORTOS TR7 Sp. z o.o. Sp.k.
Kuchary
40 dni temu

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kuchary
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współtworzenie planów marketingowych oraz dbałość o realizacje założonych celów,
  • dbanie o spójność w zakresie identyfikacji wizualnej Firmy,
  • tworzenie koncepcji i scenariuszy filmów imagowych, szkoleniowych i tutoriali, oraz ich montaż,
  • tworzenie treści i grafik dla różnych form marketingu: Social Media, newslettery, www, landing pages, prezentacje,
  • tworzenie wizualizacji do materiałów reklamowych,
  • tworzenie grafik oraz infografik na potrzeby komunikacji marki.
  • monitoring kampanii reklamowych konkurencji
  • analiza obecnych trendów na rynku
  • współpracę z agencjami zewnętrznymi oraz organizację wydarzeń targowych
  • współpracę z pozostałymi działami firmy
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku Pracodawcy w mediach społecznościowych
  • sporządzanie raportów
  • zarządzanie przydzielonymi projektami m.in. przygotowanie materiałów promocyjnych oraz materiałów reklamowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera Ms Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • kreatywność i głowa pełna pomysłów
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
  • komfortowe warunki pracy: czyste, przestronne i nowoczesne pomieszczenia magazynowe, produkcyjne i biurowe, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki PORTOS
  • wynagrodzenie: stałą podstawę, premie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Poznaj

PORTOS Renata, Tomasz Szukalscy Spółka Jawna

PORTOS S.J. - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.