Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Referent ds. planowania produkcji
Könecke Sp. z o.o.
Słubice
29 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie zestawień i analizy potrzebnych do przygotowania planu produkcji
  • Wprowadzenie zleceń produkcyjnych do systemu, przeprowadzenie prognozy produkcyjne i optymalizację produkcji
  • Zapewnienie właściwego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • Przygotowanie danych i raportów do obliczania wskaźników wydajnościowych
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
Wymagania:
  • Skrupulatność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

Poznaj

zur Mühlen Gruppe - Könecke sp. z.o.o.

Produkcja wędlin i salami