Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent ds. transportu

Polski Gaz S.A.

Ugoszcz

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 1953409, z dnia 2018-04-30

Polski Gaz S.A. zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego. Jest jednym z liderów na rynku paliw płynnych, od wielu lat działając z pasją, profesjonalizmem i ciesząc się wysokim uznaniem Klientów.

Aktualnie do naszego zespołu w Oddziale w Ugoszczy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Ugoszcz

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zamówień bieżących na dostawy gazu w butlach
  • Przygotowywanie harmonogramów dostaw do klient
  • Nadzór nad realizacją planu dostaw
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Audytowanie stanu technicznego i wyposażenia pojazdów (zgodnie z przepisami ADR)
  • Utrzymanie taboru w stanie gotowości.
  • Monitorowanie statusu prac serwisowych i naprawczych pojazdów

Wymagania

  • Samodzielności, wysokich umiejętności organizacyjnych
  • Bardzo dobrego poziomu obsługi komputera – MS OFFICE
  • Dyspozycyjności i zaangażowania
  • Inicjatywy i kreatywności
  • Prawa jazdy kat B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Transportu

Specjalista ds. Transportu zajmuje się ustalaniem tras przejazdu pojazdów. Rozlicza również i ewidencjonuje zużycie paliwa.Dba również o terminowe wykonywanie przeglądów technicznych i napraw firmowego transportu. Podejmuje również działania zmierzające do optymalizacji czasu przejazdu towaru do klienta. Do jego obowiązków należy również optymalizacja i kontrola kosztów, jak ...
Specjalista ds. Transportu Praca Specjalista ds. Transportu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)