Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
1801 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 47223

Warunki pracy

• praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych
• stres związany z obsługą klientów zewnętrznych
• stanowisko znajduje się na I piętrze budynku biurowego,
• stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla takich stanowisk pracy
• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. na dobę z koniecznością przemieszczania się w pomieszczeniu po wymaganą dokumentację
• klatka schodowa ze stromymi schodami, z poręczami
• drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 90 cm
• budynek nie jest wyposażony w windy osobowe
• budynek zabytkowy, nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich
• pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• dodatek stażowy
• dodatkowe wynagrodzenie roczne
• nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
• dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
• pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
• ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań

  • wspomaganie prowadzenia dokumentacji prowadzonych spraw, w szczególności poprzez zakładanie teczek, włączanie korespondencji do akt postępowań, przygotowanie korespondencji do wysyłki, kopiowanie dokumentów, sporządzanie spisów akt i porządkowanie akt
  • wprowadzanie danych do systemów i narzędzi informatycznych związanych z prowadzonymi sprawami
  • przygotowywanie projektów pism i decyzji o powtarzalnej treści, sporządzanych w związku z prowadzonymi w oddziale sprawami
  • wspomaganie kierownictwa oddziału w sprawach organizacyjnych, w szczególności związanych z przepływem korespondencji i informacji w oddziale oraz w wydziale
  • sprawdzanie danych osobowych cudzoziemców w wykazie osób niepożądanych w celu wykluczenia przeszkód formalnych do wydania zezwolenia na pracę dla cudzoziemców (system POBYT), rejestrowanie postępu spraw w aplikacji CUDZOZIEMCY, weryfikacja podmiotów powierzających zatrudnienie w systemie teleinformatycznym ZUS, weryfikacja w systemie informatycznym podmiotów powierzających zatrudnienie pod kątem karalności z tytułu wykroczeń w trybie art. 120 ust. 1 ustawy o promocji zatrudnienia
  • wykonywanie zadań związanych z zamawianiem, wypożyczaniem i kompletowaniem akt przechowywanych w magazynie akt podręcznych Wydziału; przygotowywanie akt celem ich przekazania do archiwum podręcznego
  • przygotowywanie zestawień oraz sprawozdań zleconych przez przełożonych
  • weryfikowanie wniosków elektronicznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • podstawowa znajomość przepisów kpa, ustawy o cudzoziemcach, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ustawy o ochronie danych osobowych
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym