Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Regionalny Kierownik Sprzedaży

PKP ENERGETYKA S.A.
Kielce
praca stacjonarna
5090 dni temu

Ogłoszenie numer: 102697, z dnia 2010-06-10

Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym energię elektryczną i jednym z jej większych krajowych odbiorców. Posiadamy sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju. Dzięki temu skutecznie uzupełniamy ofertę innych spółek dostarczających energię elektryczną. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest dostarczanie energii dla kolei, a w szczególności na potrzeby trakcji elektrycznej. Świadczymy również usługi elektroenergetyczne w bardzo szerokim zakresie na terenie całego kraju. Rozwiązujemy każdy problem klienta, związany z dystrybucją energii elektrycznej; zasilaniem obiektów przemysłowych, gospodarczych i mieszkaniowych oraz obsługą, naprawą i dopuszczaniem do eksploatacji tych obiektów.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • Opieka nad kluczowymi klientami na terenie województw łódzkiego i świętokrzyskiego;
  • Sprzedaż energii elektrycznej;
  • Przygotowanie planów sprzedaży dla przedstawicieli handlowych i biura obsługi klienta;
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedażowej;
  • Realizacja wyznaczonych przez firmę celów sprzedażowych;
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji w regionie;
  • Reprezentowanie firmy na rynku;
  • Współpraca z zakładami spółki i nadzór nad realizacją usług zleconych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne);
  • Znajomość rynku energetycznego;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Dyspozycyjność;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat.B;

Oferujemy

  • Pracę w oddziale dużej, stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Doskonałą atmosferę w pracy