Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Konsultant Językowy

Klient portalu Praca.pl

Poznań

65 dni temu

Ogłoszenie numer: 2095817, z dnia 2018-10-11

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim zatrudni

osobę na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: RKJ/Poznań

Opis stanowiska

  • promocja i sprzedaż pełnej oferty językowej do Klientów z segmentu uczelni wyższych, szkół językowych, licealnych
  • kontakt z nauczycielami języka angielskiego w szkołach państwowych i prywatnych
  • nawiązywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających sprzedaż podręczników do nauki języka angielskiego
  • realizacja planów i zadań na wyznaczonym obszarze
  • współpraca z lokalnym dystrybutorem
  • monitoring konkurencji

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie wyższe (preferowany dyplom Wydziału Filologii Angielskiej lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych)
  • znajomość zagadnień metodyki i nauczania
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • umiejętność prowadzenia prezentacji także w języku angielskim
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na wyniki sprzedaży
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży księgarskiej i środowiska nauczycielskiego oraz szkół językowych i uczeni w regionie
  • zainteresowanie rynkiem edukacyjnym i rozumienie specyfiki pracy nauczyciela
  • komunikatywność, kultura osobista, dobra organizacja pracy oraz optymizm i kreatywność w działaniu

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • pakiet medyczny
  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (896)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1992)
Radom (151)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (63)