Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Manager Handlowy (branża BHP)

BOGARO Sp. z o.o.

Rzeszów

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2613242, z dnia 2019-08-19

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w ramach dedykowanej bazy Klientów kluczowych oraz poprzez pozyskiwanie nowych
  • kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów
  • prowadzenie prezentacji towarów na potrzeby Klienta
  • przyjmowanie zamówień od Klientów i kontrola nad ich realizacją
  • koordynowanie procesu zamówień i dostaw
  • wsparcie działu sprzedaży
  • bardzo dobra logistyczna organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku minimum 3 lata
  • biegła obsługa programów komputerowych (Word,Exel)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stała umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system premii
  • kompleksowe narzędzia pracy

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Kierownik Sprzedaży Regionalnej Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest BOGARO Sp. z o.o..