Researcher/Junior Recruiter w Devire

Devire

Katowice

5 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Katowice

Nr ref.: PL41314

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Researcher/Junior Recruiter w Devire

Cześć!

Jesteśmy Devire - jedną z najszybciej rozwijających się firm specjalizujących w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Researchera/Junior Recruitera.

Nie wymagamy doświadczenia. Docenimy Cię za entuzjazm do pracy, umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do szybkiego uczenia się:). Będziesz naszym codziennym wsparciem w prowadzonych procesach rekrutacyjnych na praktycznie każdym etapie, począwszy od pozyskiwania Kandydatów, selekcję CV, po wstępne wywiady telefoniczne i weryfikację kompetencji na spotkaniach rekrutacyjnych. Pamiętaj, że Twoja praca to też realny wpływ na dywizję w której będziesz pracować.

Każdy dzień będzie przynosił nowe wyzwania, ale nie martw się - nie jesteś sam:).

W swojej pracy możesz liczyć na pomoc oraz współpracę ze wszystkimi działami naszej firmy, a tym samym także na poznanie specyfiki działania poszczególnych zespołów i specjalizacji.

 

U kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Zainteresowanie rekrutacją – pokaż nam, że to rekrutacja jest właśnie obszarem w którym chcesz się rozwijać.
 • Dociekliwość i łatwość w wyszukiwaniu informacji - przyda się podczas szukania kandydatów.
 • Swobodę i profesjonalizm w kontaktach z ludźmi – dla nas spotkania F2F, czy rozmowy telefoniczne z kandydatami to czysta przyjemność.
 • Dobrą organizację pracy oraz efektywne działanie pod presją czasu – wielozadaniowość to podstawa szczególnie w branży rekrutacyjnej.
 • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację – będziesz w przyszłości sprawdzał go u potencjalnych kandydatów.
 • Dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku – jeżeli jesteś studentem i wypadną Ci jedne/dwa zajęcia podczas czasu pracy to na pewno się dogadamy:).

 

Co oferujemy w zamian?

 • Możliwości dalszego rozwoju w ramach struktur Devire.
 • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, oraz dofinansowane lekcje językowe w biurze.
 • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz jawne widełki płacowe na kolejnych stanowiskach.
 • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multisport).
 • Cykliczne konkursy zespołowe, wyjścia integracyjne (każda okazja na integrację jest dobra:)), wyjazdy (również zagraniczne) w całości finansowane przez Pracodawcę.
 • Elastyczny i zadaniowy czas pracy.
 • Wyjątkową atmosferę pracy w turkusowej organizacji - każdy Twój pomysł na pewno weźmiemy pod uwagę.
 • System wyboru dodatkowych nagród i benefitów poprzez platformę gamifikacyjną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.