Robotnik Gospodarczy przy Pracy Ciężkiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Warszawa

16 dni temu

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Kopijników 13 (Białołęka)

Podstawowy zakres obowiązków:
  • przyjmowanie, składowanie, kompletacja oraz wydawanie pojemników,
  • rozliczanie dostaw oraz ich kontrola ilościowa,
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji (paczko-trasówek oraz rozliczenie paczek),
  • przygotowywanie do odbioru ‘’paczek’’ pojemników,
  • podejmowanie działań naprawczych doposażenia pojemników (naprawa pojemników),
  • weryfikacja stanu pojemników oraz ich podział z przeznaczeniem do dalszego użytku bądź do kasacji,
  • praca wykonywana w systemie jednozmianowym.
Wymagania na stanowisku:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • uprawnienia dot. obsługi i prowadzenia wózka widłowego,
  • wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy, dokładność oraz należyta dyscyplina pracy.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • umowę o pracę,
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • szkolenia zawodowe.

Poznaj

O NAS

Jesteśmy jedynym podmiotem na stołecznym rynku posiadającym Zintegrowany System Gospodarki Odpadami, który w sposób odpowiedzialny i przyjazny środowisku zagospodarowuje i finalnie utylizuje odpady wytworzone przez mieszkańców Warszawy. Każdy odebrany od naszych Klientów kilogram odpadów jest ewidencjonowany i transportowany do instalacji finalnej utylizacji.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego i efektywnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie m.st. Warszawy w sposób zapewniający dbałość o środowisko naturalne, minimalizację uciążliwości dla mieszkańców oraz rentowność działalności.

NASZA WIZJA

Chcemy wzmacniać naszą pozycję wśród najlepszych przedsiębiorstw z sektora odbioru i zagospodarowania odpadów w Polsce w zakresie efektywności działania, jakości świadczonych usług, innowacyjnych rozwiązań oraz optymalnego wykorzystania zasobów. Dbamy o środowisko naturalne, potrzeby klientów i rozwój pracowników.