Zobacz więcej ofert pracy

Rzeczoznawca

Polcargo International Sp. z o.o.
Margonin
praca stacjonarna
5479 dni temu

Ogłoszenie numer: 67599, z dnia 2009-06-15

jest największą w Polsce firmą rzeczoznawczo- kontrolną, posiadającą biura na terenie kraju. Sprawuje piecze nad międzynarodowym obrotem handlowym. Przeprowadza kontrole i opiniuje większość towarów będących przedmiotem polskiego eksportu i importu. Obecnie Firma zatrudnia 148 pracowników. W roku 2009, po raz czwarty, Polcargo International przyznano certyfikat Solidna Firma 2008.

Miejsce pracy: Margonin

Opis stanowiska

Nadzór nad prawidłowością transportu, załadunku i rozładunku urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • pięcioletnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu dobrym,
  • duże zaangażowanie w pracy,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność,
  • zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie