Zobacz więcej ofert pracy

Sales Assistant

ATS Display Sp. z o.o.
Wiązowna
praca stacjonarna
6259 dni temu

Ogłoszenie numer: 28880, z dnia 2007-04-27

czołowy producent materiałów POP www.atsdisplay.com

Miejsce pracy: Wiązowna

Nr Ref.: SA/04/2007

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało: ▫ asystowanie Działowi Sprzedaży w wykonywaniu bieżących zadań ▫ pomoc w opracowywaniu baz danych, zestawień i innej dokumentacji wewnętrznej ▫ pomoc w rozwoju prezentacji z zakresu osiągnięć i możliwości firmy ▫ pomoc w tworzeniu raportów o działalności rynku i konkurencji ▫ pomoc w przygotowywaniu ofert i cenników dla klientów

Wymagania

▫ minimum średnie wykształcenie ▫ komunikatywna znajomość języka angielskiego ▫ prawo jazdy kat. B ▫ umiejętność prowadzenia kilku spraw/projektów jednocześnie oraz poruszania się między nimi ▫ umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

▫ pracę w firmie należącej do czołówki w swojej branży ▫ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ▫ możliwość doskonalenia zawodowego ▫ atrakcyjne wynagrodzenie