Sales Manager / Specjalista ds. sprzedaży

DURING POLSKA SP. Z O. O.

Katowice

20 dni temu

During Polska Sp z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) wchodzi w skład holdingu During SpA Italia.

Zajmujemy się dostarczaniem usług HR, takich jak:

  • pośrednictwo pracy tymczasowej z możliwością stałego zatrudnienia,
  • pośrednictwo pracy tymczasowej  z możliwością usługi Inhouse w siedzibie klienta w przypadku zatrudnienia dużej grupy pracowników tymczasowych,
  • pośrednictwo pracy stałej,
  • outsourcing kadrowo-płacowy – administracja wynagrodzeń i dokumentacji kadrowej,
  • audyt dokumentacji kadrowej,
  • opracowanie regulaminów.
Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i  pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla. Polecamy pracowników z Polski, Ukrainy i Albanii.

Pracujemy zgodnie z zasadą:

OUR EXPERTISE DURING YOUR BUSINESS

Miejsce pracy: Katowice

 Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług HR (INWENTARYZACJA, pracownicy tymczasowi);
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Partnerami firmy;
  • Opracowywanie zapytań ofertowych;
  • Bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • Sporządzanie raportów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B (doświadczenie w branży INWENTARYZACJI,HR, APT);
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych;
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • Biuro w centrum Katowic;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży