Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Salowa Warszawa
Salowa / Salowy (osoba do sprzątania)

MediSpace sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1901 dni temu

Ogłoszenie numer: 2309461, z dnia 2019-02-28

Jesteśmy wielospecjalistyczną prywatną przychodnią lekarską na Woli.

Istniejemy od 3 lat i bardzo prężnie rozwijamy się.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • dbałość o czystość przychodni i sali zabiegowej,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w placówce,
  • sterylizacja narzędzi.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • otwartość na nowe wyzwania, pracowitość,
  • kurs sterylizacji narzędzi, będzie dodatkowym atutem, w przeciwnym razie firma pokrywa koszty takiego szkolenia.

Oferujemy

  • pracę w dogodnej lokalizacji - okolica CH Arkadia,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • sympatyczną atmosferę i możliwość rozwoju,
  • kurs sterylizacji i dezynfekcji narzędzi.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN