Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Obsługi Techniczno-Laboratoryjnej

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, Wawer, ul. Bysławska 84, Centrum Edukacji Medycznej    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoją rolą będzie: Pomoc w przygotowywaniu materiału anatomicznego do zajęć dydaktycznych. Pomoc w przygotowywaniu stanowisk pracy, tj. kompletowanie narzędzi ręcznych wg wykazu, montaż i demontaż sprzętu oraz materiału anatomicznego. Mycie i dezynfekcja sprzętu oraz sprzątanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Salowa / Salowy

LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa, Żoliborz, ul. Szamocka 6
specjalista (mid)
praca stacjonarna
681 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz, ul. Szamocka 6

Praca w szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Różnorodne formy współpracy;
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. podstawowe;
  • Aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka polskiego umożliwiająca swoboda komunikację;
  • Pogodne usposobienie, dokładność, sumienność, komunikatywność.
Zadania:
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i higieny oraz dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń na terenie szpitala;
  • Zbieranie i segregowanie odpadów medycznych, bielizny oraz transportowanie ich do miejsca przeznaczenia wg ustalonych przepisów;
  • Pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze Pacjentów i opiece nad nimi.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Poznaj

LUX MED

Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce, opiekujemy się 2 500 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 17 500 specjalistów różnych dziedzin. Od niemal 30 lat stale się rozwijamy, otwierając kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Pomagamy w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynimy świat lepszym. Troszczymy się o naszych Pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną oraz dbając o profilaktykę i ekologię. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w największej i najszybciej rozwijającej się firmie ochrony zdrowia w Polsce.