Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Zamość
praca stacjonarna
11 dni temu
Salowa
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/24/0887
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie w czystości powierzonych pomieszczeń, wietrzenie sal korytarzy i pomieszczeń sanitarnych, pomoc pielęgniarkom, położnycm podczas wykonywania czynności pielęgncyjnych, transport posiłków, sprzątanie sal chorych po spożyciu posiłków i mycie naczyń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Wiesława Mendel
846383349

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu