Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Kadrowa

HUMANEO

Nowy Sącz

300 dni temu

Ogłoszenie numer: 1774653, z dnia 2017-09-25

Stowarzyszenie Humaneo jest stowarzyszeniem działającym od 2006 roku, które specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, informatycznych, językowych i ogólnych oraz prowadzeniu projektów unijnych. Głównym celem jego działalności jest promowanie idei społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT oraz kreowanie i wspieranie kształcenia ustawicznego i zawodowego

Humaneo

zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy i inne)
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, rozliczanie urlopów
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Ścisła współpraca z księgowością oraz innymi działami firmy
  • Stały kontakt z instytucjami zewnętrznymi (urzędy, banki)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła obsługa komputera i MS Office (szczególnie Exel)
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Doskonała organizacja pracy (dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach, samodzielność)
  • Terminowość, skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

Poznaj

HUMANEO

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Specjalista ds. Kadrowych Praca Specjalista ds. Kadrowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)