Samodzielna Księgowa / Księgowy

GW Human

Warszawa - Mokotów

336 dni temu

Ogłoszenie numer: 2335007, z dnia 2019-03-25

Renomowana kancelaria rachunkowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na polskim rynku poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko księgowe.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska

  • kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów (KH, KPiR),
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe,
  • kontakt z klientami, raportowanie do GUS,
  • koordynowanie pracy asystenta księgowego.

Wymagania

  • min. 3- 4 letniego doświadczenia na stanowiskach księgowych,
  • doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku (min. 2 lata),
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
  • dobrej znajomości programu Excel.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • wsparcie całego zespołu (wraz z asystentem księgowym oraz główną księgową),
  • po okresie próbnym szereg benefitów pozapłacowych tj. prywatna opieka medyczna itp.,
  • dużą samodzielność działania.
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy