Samodzielna Księgowa / Księgowy

GW Human

Warszawa - Mokotów

108 dni temu

Ogłoszenie numer: 2530358, z dnia 2019-07-05

Renomowana kancelaria rachunkowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na polskim rynku poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko księgowe.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości, ustawy o rachunkowości, oraz przepisów podatkowych sprawozdawczości finansowej;
  • Obsługa podmiotów w zakresie prowadzenia KPiR i KH;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC);
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji;
  • Wsparcie całego zespołu;
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 9000 PLN

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy