Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

RAFO RAFAŁ RĘDZINIAK

Rzeszów

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 3548426, z dnia 2020-08-21

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych – pełna księgowość
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń z nimi związanych
  • prowadzenia rozliczeń i uzgodnień rozrachunków z kontrahentami, rozliczanie operacji finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych wymaganych prawem (VAT, PIT, GUS i inne)
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych i rocznych
  • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych
  • prowadzenie pozostałych spraw związanych z ewidencją księgową i rozliczaniem zobowiązań publicznoprawnych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • znajomość praktyczna przepisów podatkowych VAT i PIT, ordynacja podatkowa, przepisów o rachunkowości
  • znajomość zagadnień związanych z WDT i WNT,
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • obsługa komputera, programów biurowych, mile widziana znajomość obsługi programu WAPRO Fakir
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pełny etat
  • zatrudnienie od 08.2020
  • wynagrodzenie od 4000,00 brutto
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy