Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4439353, z dnia 2021-04-14

Poszukujemy doświadczonego Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • księgowanie krajowych i zagranicznych faktur sprzedaży i zakupu
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola należności oraz płatności
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu
  • sprawdzenie i weryfikacja dokumentów księgowych

Wymagania

  • umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych
  • znajomości i umiejętności pracy w programie Navision
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • wiedza z zakresu podatku VAT, PIT, CIT w transakcjach krajowych i międzynarodowych
  • znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków
  • samodzielność i decyzyjność w pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet socjalny, medyczny oraz ubezpieczeniowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy