Samodzielny Kierownik Kontraktu

INERGIS S.A.

Częstochowa

39 dni temu

Firma INERGIS S.A. posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie poszukuje:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:
  • Organizacja realizacji powierzonych projektów
  • Bieżąca kontrola założonego budżetu budowy
  • Kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem
  • Dokonywanie uzgodnień z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania niezbędnych materiałów i usług budowlanych
  • Rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
  • Przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac
  • Nadzór nad pracownikami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynieria środowiska (specjalizacja ogrzewnictwo i wentylacja lub pokrewne)
  • Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych (oprócz wodno-kanalizacyjnych)
  • Uprawnienia budowlane sanitarne
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętności w zarządzaniu ludźmi oraz w rozliczaniach projektów
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Odpowiedzialność
  • Dokładność i pracowitość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolność do osiągania celów
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno- budowlanej
  • Możliwość awansu w niedługim czasie
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy
  • Wynagrodzenie terminowo wypłacane
CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INERGIS S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu
Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Praca Kierownik Kontraktu