Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Baranowo

1 dzień temu

KAEM to znany w Polsce i Europie producent oraz dystrybutor szerokiej gamy narzędzi malarskich, środków ochrony osobistej oraz elektronarzędzi. Będąc leaderem na rynku krajowym, Firma rozwija się również bardzo dynamicznie na rynkach zagranicznych w ponad w 23 krajach. Wysoka jakość produktów oraz orientacja na klienta została potwierdzona licznymi nagrodami w kraju oraz za granicą. Stabilne podstawy finansowe oraz przyjęty model biznesowy Firmy KAEM są doceniane przez stały i lojalny zespół pracowników oraz partnerów biznesowych.

Miejsce pracy: Baranowo
Zadania:
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Uzgadnianie kont księgi głównej
  • Ewidencja środków trwałych
  • Weryfikacja transakcji pod kątem podatkowym i przygotowanie JPK V7M
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych i w sporządzaniu sprawozdania finansowego
  • Uczestnictwo w badaniu sprawozdania finansowego
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole, jak i pracy samodzielnej
  • Sumienność i dokładność
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, głównie Excela
  • Doświadczenie w pracy w systemie Microsoft D365 będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych

Poznaj

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem oraz producentem artykułów remontowo-budowlanych. Nasze marki, takie jak HARDY, SCLEY czy KUSSNER dostępne są w ponad 1500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych. Nasi Przedstawiciele Handlowi codziennie docierają do naszych Klientów zapewniając realizację zamówienia nawet w ciągu jednego dnia.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy