Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Lastar Sp. z o.o.

Wejherowo

6 dni temu

Zakład produkcyjny spółka Lastar Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Wejherowo
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki Produkcyjnej,
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej na potrzeby Zarządu, Urzędu Skarbowego, GUS, Banków,
  • optymalizacja procesów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • aktywne uczestnictwo przy kontroli kosztów produkcji,
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej,
  • sporządzanie analiz i raportów.
Wymagania:
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego w Spółce Produkcyjnej,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw, prawa podatkowego,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • kreatywność.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • umowę o pracę,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Tak jak Ty kochamy naturę!

Poznaj

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli na wymiar.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy