Scrum Master

Power Media

Katowice

3 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Scrum Master
Miejsce pracy: KatowiceNr ref.: SM/KAT/JW

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Scrum Master, który jest entuzjastą nowych technologii  i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

 

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

 

 

Scrum Master będzie odpowiedzialny za coaching zespołów, upewniając się, że stosują najlepsze praktyki, takie jak TDD i BDD, a także stale się doskonalą.


Miejsce pracy: Katowice

 

Zadania i obowiązki:

 • Trenowanie i mentoring zespołów, zaszczepienie zwinnego podejścia i kultury.
 • Koordynacja zespołów pracujących w 2 lokalizacjach - Londynie i Katowicach.
 • Organizacja i ułatwianie planowania projektu (estimation sessions, daily stand-ups, reviews, retrospectives).
 • Wdrożenie procesu pomiaru wydajności zespołów Scrum, w celu zapewnienia sukcesu sprintu i raportowania postępów.
 • Identyfikowanie, śledzenie i zarządzanie przeszkodami, ochrona zespołu przed zakłóceniami, rozproszeniem i nieefektywnością.
 • Budowanie zaufanego i bezpiecznego środowiska, w którym problemy mogą być zgłaszane bez winy i oceny, z naciskiem na ich rozwiązywanie.
 • Ścisła współpraca z Delivery Managerem, Product Ownerem, Business Analysts i Developerami.
 • Pomoc w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, poprawa przejrzystości i przepływu informacji.
 • Pomoc w kierowaniu zmianami na wszystkich poziomach organizacji.

Doświadczenie i umiejętności:

 • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego jako Scrum Master w środowisku Agile.
 • Bardzo dobra znajomość angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie.
 • Dogłębne zrozumienie Scrum / Kanban i innych metodologii, wartości i procedur tworzenia oprogramowania Agile.
 • Umiejętność pracy z różnymi typami osobowości i umiejętność wykazania się wysoką inteligencją emocjonalną.
 • Umiejętności i wiedza na temat przywództwa, rozwiązywania konfliktów, wzmacniania pozycji i zwiększania przejrzystości.
 • Znajomość zagadnień Lean i Software.
 • Znajomość wzorów i technik w podejściu Scrum.
 • Preferowana certyfikacja Scrum Master (CSM, PSM I).

 

O firmie:

Nasz klient to odnoszący sukcesy globalny gracz w branży travel, współpracujący ściśle z firmą z UK. Zespół składa się z 70 osób zorganizowanych w małe zespoły Agile.

 

Firma aktywnie uczestniczy w charytatywnych imprezach związanych z turystyką ekologiczną w Wielkiej Brytanii i oferuje dwa dni na wolontariat w pracy charytatywnej lub wkład lokalnej społeczności w czasie pracy firmy.

 

Firma kładzie duży nacisk na integrację zespołów - organizują regularne imprezy dla pracowników przez cały rok i nagradzają za pomysły na oszczędzanie pieniędzy. Ponadto ofrują wewnętrzną siłownię, kawę, herbatę, elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej. :)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Scrum Master 
Scrum jest jednym ze sposobów realizacji zwinnego (z ang. agile) podejścia do produkcji oprogramowania, którego sami twórcy, z uwagi na prostotę zamysłu, starają się nazywać metodyką. W scrumie rozwój faz produktu (nazywanych przebiegami) podzielony jest na następujące bezpośrednio po sobie i trwające od dwóch do sześciu tygodni przebiegi, po których zespół developerski powinien zaprezentować ...
Praca Scrum Master