Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka - Asystent / Asystentka biura

Fines S.A.

Sopot

107 dni temu

Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 2.500 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007-2017 oraz Firma Fair Play.

Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy. Jeśli chcesz pracować z nami, aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot
Opis stanowiska:
  • prowadzenie sekretariatu Centrali Fines
  • obsługa korespondencji, poczty i kurierów
  • zamówienia biurowe i zakupy bieżące
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
  • współpraca z działami spółki w zakresie administracyjnym
  • kontakt telefoniczny z kontrahentami spółki
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • obsługa pakietu biurowego i internetu
  • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, odpowiedzialność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane podstawy księgowości
Oferujemy:
  • ciekawą i samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach
  • kartę Multisport, kartę Medicover, dofinansowanie obiadów

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (58)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (176)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (163)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)