Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka / Sekretarz

Trenkwalder

Gdańsk, Otomin

5 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk, Otomin
Nr ref.: SE/OTO/1018
Obowiązki:
  • prace administracyjno-biurowe,
  • obsługa korespondencji (przychodząca/wychodząca) i rejestracja,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów,
  • odbiór przesyłek kurierskich,
  • praca na platformie Poczty Polskiej (do przyuczenia),
  • wystawianie dokumentów: KP, KW.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Otomin k. Gdańska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (63)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (28)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (161)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (162)