Zobacz więcej ofert pracy

SEKRETARKA

Zakłady Metalurgiczne Silesia Spółka Akcyjna Grupa Impexmetal
Katowice
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 39937, z dnia 2008-01-31

Szczegółowe informacje o firmie udzielone zostaną w trakcie procesu rekrutacyjnego.

SEKRETARKA

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- administrowanie biurem i wykonywanie prac asystencko - sekretarskich, - przyjmowanie i łączenie telefonów, - nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji, - prowadzenie korespondencji, - dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - komunikatywność, - wysokie umiejętności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych, - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.