Senior Audytor

SALES FOR

3 dni temu

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma audytorsko-doradcza, stworzona i zarządzana przez profesjonalnych doradców, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali w największych globalnych firmach doradczych.Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr ref.: SA/PZN/125/2018
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Udział w audytach finansowych i innych świadczonych przez firmę usługach
  • Zarządzanie projektami i podległymi zespołami
  • Nadzorowanie pracy asystentów
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Szkolenie młodszych stażem asystentów
  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z klientami
Wymagania:
  • Minimum 3-4-leta doświadczenia w dziedzinie audytu finansowego
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętności zarządzania projektami (koordynacja kilku zadań jednocześnie)
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu zespołem 2-3 osobowym przy realizowaniu badań, sprawozdań finansowych i prowadzeniu projektów
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • Przynajmniej podstawowa znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w oparciu o formę współpracy dogodną dla kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Świadczenia dodatkowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość realizacji zadań nie tylko z obszaru rewizji finansowej
    (w zależności od oczekiwań i predyspozycji Kandydata)
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Wsparcie w relokacji

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim za pomocą przycisku:

Poznaj

SALES FOR

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor uczestniczy w projektach audytowych różnego typu, np. audytu finansowego czy operacyjnego. Audytor sprawdza, czy przedstawione przez firmę sprawozdania finansowe są zgodne z obowiązującymi przepisami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku przygotowuje również raporty podsumowujące swoją pracę oraz przedstawia firmie odpowiednie wnioski. Audytor powinien legitymować ...
Audytor Praca Audytor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl