Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

Fibar Group S.A.
Wysogotowo
praca stacjonarna
1598 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wysogotowo
  • Zadania:
  • budowanie i ulepszanie mobilnych rozwiązań zarządzających systemem Fibaro, w oparciu o platformę iOS
  • Czego oczekujemy:
  • solidnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
  • bardzo dobrej znajomości Swift/Objective-C.
  • doświadczenia z REST, testami jednostkowymi, automatyzacją procesów
  • znajomości ekosystemu Atlassian (JIRA, Stash, Confluence, Bamboo etc) oraz narzędzi i mechanizmów CI/CD
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości metodyki SCRUM
  • mile widzane: SOLID/Hexagonal architecture, a także Functional Reactive Programming (ReactiveCocoa/RxSwift), znajomość React/ReactNative
  • Co oferujemy:
  • Udział w rewolucji
    Internet Of Things
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
    i stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne formy
    zatrudnienia
  • Pakiet medyczny,
    ubezpieczenie
  • Prezent z okazji
    ślubu lub narodzin
  • Pracę w niebanalnym,
    pełnym pasji zespole
  • Kartę multisport
  • Szkolenia i konferencje
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami