Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

Pearson Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2374 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT.  Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego produktu oraz rynku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: SD0831f

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku Senior Java Developer dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Katowicach. Klient ten to bezsprzeczny lider na rynku europejskim w swojej branzy, posiadający swoją siedzibę IT własnie na terenie województwa śląskiego.

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Praca w kilkuosobowych zespołach
  • Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w programowaniu - Java, Spring, Hibernate
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie ze SCRUM
  • Dobra samoorganizacja i chęć do rozwoju umiejętności
  • Komunikatywność
  • Praktyczna znajomość baz danych, języka SQL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę w przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze
  • Komfortowe, nowoczesne biuro z wyposażoną kuchnią
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Mozliwość częściowej pracy zdalej
  • Liczne bonusy finansowe