Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior JAVA Developer

JCommerce S.A.

Rzeszów

1787 dni temu

Już od 2005 roku specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych z obszaru Information Management. Oferujemy zaawansowane rozwiązania Business Intelligence, ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz" oraz autorskich szkoleń BI.
W związku z nowym projektem poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr Ref.: Senior JAVA/Rzeszów

Dlaczego warto u nas pracować:
  • gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  • wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
  • stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
  • integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
  • relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne
  • oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno sportowych oraz pakiet ubezpiecznia dodatkowego
Opis stanowiska:
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań adekwatnie do wymagań klienta (według metodyki SCRUM)
  • tworzenie dokumentacji prac projektowo-programistycznych
  • zarządzanie i wspieranie młodszych programistów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • co najmniej 3-4 lata doświadczenia w programowaniu i rozwijaniu architektury (Java)
  • biegłość w języku Java (Java EE oraz Java SE)
  • dobra znajomość Spring Framework
  • umiejętność testowania modułowego i doświadczenie w TDD
  • doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • znajomość platform Messagingowych (JMS, MQ lub TIBCO)
  • znajomość metodyki Scrum
  • otwartość na współpracę z klientami
  • język angielski na poziomie dobrym
Mile widziane:
  • znajomość narzędzi JIRA
  • dobra znajomość Tibco iProcess Coherence
  • dobra znajomość Enterprise Architect
  • doświadczenie w pracy z rozproszonymi zespołami
  • posiadanie certyfikatu Sun
Poznaj nas bliżej i dołącz do świata pasjonatów:

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

JCommerce działa na rynku IT dostarczając Klientom profesjonalne i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, którego użytkowanie, jak również proces tworzenia jest przyjemnością. Oferujemy rozwiązania z obszaru Business IntelligenceERPSFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu IT oraz autorskich szkoleń BI. Naszymi klientami są liderzy różnych branż w Polsce i zagranicą.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (684)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1809)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (21)