Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior Product Owner - ALM

ING Tech Poland

Warszawa

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: /MB/RH/CRM/MRCRM/ŁŚ9346
Szukamy Ciebie jeśli
  • Posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym
  • Potrafisz stworzyć wizję produktu tak, by był jak najbardziej wartościowy dla klienta
  • Masz duszę przedsiębiorcy i traktujesz każdy produkt jakby był Twój
  • Potrafisz pracować z klientem i interesariuszami. Umiesz zrozumieć ich potrzeby i przekazać je zespołowi
  • Umiesz pracować z danymi i modelami, a także wyciągać na ich podstawie konstruktywne wnioski
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze modelowniai/lub walidacji modeliryzyka rynkowego:
    • behawioralnych,
    • replikacji (hedging)
    • kapitału ekonomicznego
    • stochastycznych stóp procentowych
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonometria, metody ilościowe, statystyka, inne kierunki ścisłe)
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do współpracy, pracy grupowej przy realizacji zadań w międzynarodowym środowisku
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość regulacji (IRRBB)
  • Certyfikację zawodową FRM / PRM / CFA lub CQF
  • Znajomość systemu Risk Pro lub QRM
  • Doświadczenie w projektach związanych z modelowaniem danych lub ryzykiem rynkowym
  • Doświadczenie w programowaniu statystycznym (np. Python, R)
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi współpracujemy.

Zespół Rozwoju Modelu Ryzyka Finansowego to międzynarodowy zespół 80 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasze doświadczenie opiera się na opracowywaniu i zarządzaniu ryzykiem kredytowym, modelami ALM i ryzykiem operacyjnym. Aby dalej wzmacniać i rozwijać możliwości modelowania, ING zdecydowało się na utworzenie Centrum Ryzyka (Risk Hub) w Warszawie. Zespół ds. Rozwoju modeli będzie realizował działania w zakresie modelowania modeli w całym ING, ściśle współpracując przy międzynarodowych projektach z zespołami w Amsterdamie.

Opracowane modele ALM są kluczowe dla sukcesu ING i obejmują modele behawioralne (np. Modele przedpłat) i modele replikacji (hedging). Modele są używane przez wszystkie lokalne jednostki zarządzania ryzykiem w ING.

Jako Product Owner modelowania ALM, otrzymasz możliwość zdobycia doświadczenia w tych zagadnieniach modelowania przy użyciu najnowocześniejszych metod modelowania, narzędzi i technologii przetwarzania danych. Będziesz miał również szansę wpłynąć na kierunek, w którym rozwija się Centrum Ryzyka. Podążamy zwinnie, pracując w wysoko wydajnych, samosterujących się zespołach,  realizujących ambitne cele. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi współpracujemy.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 18:00 (8h dziennie)
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 5, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
60%- Rozwijanie produktu i optymalizacja jego wartości
10%- Raportowanie i tworzenie KPI
30%- Bieżąca współpraca z interesariuszami

Pozostałe wymagania

Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1).
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach oraz ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, w celu przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych osobowych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art.22(1) §1 Kodeksu Pracy.

Zostałam/em poinformowana/y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w dowolnym czasie.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ING Tech Poland.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)