Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Senior Test Analyst
KUBO Poland Sp. z o.o.
Gdańsk
rekrutacja online
42 dni temu

wynagrodzenie 600 - 700 PLN/dzień + VAT

Gdańsk / Warszawa

Dla naszego klienta z sektora finansowego poszukujemy testerów manualnych na stanowisko Senior Test Analyst do współpracy w międzynarodowym środowisku przy testowaniu aplikacji i produktów bankowych.

Obowiązki
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • projektowanie oraz przeprowadzanie testów manualnych
  • monitorowanie oraz raportowanie testów
  • współpraca z zespołem projektowym
Wymagania
  • znajomość narzędzi do testowania: HP ALM, Jira
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z SQL
  • mile widziane doświadczenie w projektach prowadzonych w Scrumie i Continous integration
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego [poziom B2]
Oferujemy
  • wynagrodzenie 600 - 700 PLN/dzień + VAT
  • umowę B2B
  • pracę stacjonarnie w biurze w Gdańsku
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • 50% dopłaty do Multisportu
  • ubezpieczenie na życie

Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

KUBO Poland Sp. z o. o.

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882