Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant - elektryk w branży telekomunikacyjnej

Zakład Usług Elektrycznych Sylwester Mikołajczyk

Kielce

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1997040, z dnia 2018-06-19

Od 20 lat zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury  sieci telefonii komórkowych. Prac polega głównie na usuwaniu awarii, zasilaniach awaryjnych, przeglądach elektryczno - budowlany jak i pracach remontowych.

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Prace związane z utrzymaniem infrastruktury sieci telefonii komórkowej
  • Wykonywanie pracy na wysokości
  • Zasilanie, usuwanie awarii na stacjach bazowych
  • Serwis okablowania oraz anten na masztach
  • Przegląd instalacji na stacjach bazowych
  • Wymiana sprzętu telekomunikacyjnego
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i raportowanie

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej
  • Mile widziane uprawnienia SEP i doświadczenie w pracy na wysokości

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i kursy
  • Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
  • Ilość obowiązków adekwatna do stanowiska
  • Profesjonalizm, dbałość o zapobieganie usterkom i interwencjom
  • Dobrą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 662 991 902.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zakład Usług Elektrycznych Sylwester Mikołajczyk.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (689)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (131)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1790)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)