Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant sprzętu sportowego

INTERSPORT Polska S.A.

Częstochowa

90 dni temu

obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Miejsce pracy: Częstochowa

Nasza oferta:
  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)
Twoje zadania:
  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżworolki, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu
Nasze oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy w serwisie technicznym mile widziane
  • otwartość  i zorientowanie na klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Poznaj

Dlaczego warto?

Naszym pracownikom oferujemy najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki, kontakt z najlepszymi produktami w branży, elastyczny czas pracy, możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, miłą atmosferę oraz Zespół dokładnie rozumiejący wzajemne zainteresowania.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant