Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Serwisant Telefonów / Tabletów / Laptopów
AMSO Sp. z o.o.
Aleksandrowice
specjalista (mid)
pełny etat
9 dni temu

SELKEA IT partner FIRMY

Wdrażamy specjalistyczne usługi IT dla biznesu: usuwanie danych elektronicznych, audyt techniczny i wsparcie procesów wymiany sprzętu komputerowego po zakończeniu jego eksploatacji w firmie.

Ludzie to największa wartość naszej firmy. Zespół SELKEA łączy unikalne kompetencje i stałe poszukiwanie „szerszej perspektywy”. Nie uznajemy „nie da się”. Wolimy działać i rozwiązywać problemy. Najlepsza optyka dla nas mieści się out of the box. Dlatego stale rozwijamy ofertę, modyfikujemy zakres działań i szukamy optymalnych propozycji dla naszych klientów i zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Aleksandrowice

Zakres obowiązków

  • diagnozowanie i naprawa telefonów, tabletów, laptopów
  • diagnozowanie usterek w urządzeniach mobilnych
  • wymiana uszkodzonych podzespołów
  • naprawa płyt głównych z wykorzystaniem schematów
  • lutowanie SMT, THT

Poszukiwane kompetencje

  • dobra znajomość zagadnienia "serwisowania urządzeń mobilnych"
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go
  • odpowiedzialność i sumienność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym kilkuosobowym zespole
  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • szkolenie wprowadzające
  • otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • jasny system motywacyjny
  • owocowe wtorki
  • benefity: karta MultiSport, pakiet medyczny czy też ubezpieczenie grupowe

Poznaj

AMSO S.C

AMSO Komputery poleasingowe. Moglibyśmy napisać, że jesteśmy liderami na rynku komputerów klasy biznesowej, ale nie nam to osądzać. Najstarsi też nie jesteśmy. Nieomylni też raczej nie, gdyż jesteśmy ludźmi. Jednak każdego dnia staramy się słuchać ludzi, być coraz lepszymi i bardziej konkurencyjnymi. Nie chcemy budować haseł lub sloganów bez pokrycia. Jak mamy drapieżną promocję, to tak jest i kropka.