Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Site Document Controller

Globetek Sp. z o.o.

Ostrołęka

24 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko – Administrator Kontraktu w branży energetycznej.

Miejsce pracy: Ostrołęka
Zadania:
  • Zarządzanie oraz emisja dokumentacji technicznej
  • Koordynacja przepływu dokumentacji na projekcie
  • Nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentacji
  • Sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności z uwzględnieniem standardów przyjętych na projekcie
  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z system firmy
  • Koordynacja i współpraca z innymi branżami
  • Aktualizacja procedur obowiązujących na projekcie
  • Koordynacja pracy działu archiwizacji i dystrybucji dokumentacji
  • Wprowadzanie nowych firm na projekt
  • Zarządzanie dokumentacją eksploatacyjną
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w biurze budowy lub w przemyśle,
  • Orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Praca na umowę zlecenie lub B2B,
  • Długoterminowy kontrakt w projekcie energetycznym,
  • Dynagrodzenie zależne od doświadczenia

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (239)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (879)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2256)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)