Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Ślusarz narzędziowy
Korporacja KGL S.A.
Rzakta
28 dni temu

Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w Rzakcie.

Miejsce pracy: Rzakta
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Prace ślusarskie i montażowe przy formach
  • Finalna kontrola jakości obrabianych detali
  • Obsługa urządzeń pomocniczych (frezarko -wiertarki,
  • piaskarki, piły taśmowej
  • Prowadzenie formy w oparciu o dokumentację
  • Stałe podnoszenie wiedzy na temat użytkowanych przez firmę linii i
  • urządzeń produkcyjnych (w szczególności nowo zakupionych)
  • Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej i maszynowej.
  • Wykonywanie połączeń materiałów
  • Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
OCZEKIWANIA:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w realizacji wymienionych zadań w tym posiadających umiejętność obsługi urządzeń – frezarko-wiertarki, piaskarki, piły taśmowej.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,
  • Premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu,
  • Opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport

Poznaj

O spółce KGL

Korporacja KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, zajmującą się produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, a także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem surowców i półproduktów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownie.

KGL JAKO PRACODAWCA

W całej Grupie KGL pracuje łącznie 750 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój pierwotny charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca dbamy o terminowość wypłat wynagrodzenia, doskonalimy nasze systemy premiowe, a także ich sprawiedliwe przydzielanie oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów. Każdy z naszych Pracowników jako dodatek otrzymuje opiekę medyczną oraz kartę Multisport lub bilety do kina czy teatru.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy ale również własne pomysły.