Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Software Developer
FDM Grupa Polska sp. z o.o.
Katowice
specjalista mid / senior / praktykant/stażysta
pełny etat
umowa o pracę
Praca częściowo zdalna
rekrutacja online
95 dni temu

FDM jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi doradztwa dla przedsiębiorstw, zapewniając im dostęp do najlepszych kadr. Rekrutujemy i szkolimy absolwentów, byłych pracowników sił zbrojnych i osoby powracające do pracy, przygotowując je do roli specjalistów w zakresie IT i biznesu, a następnie wdrażając do pracy jako naszych konsultantów w wiodących firmach polskich i międzynarodowych.

 

Naszym klientom dajemy dostęp do najlepszych kadr, reprezentujących zawody przyszłości. Kandydatom oferujemy możliwość szkolenia i rozpoczęcia pracy bez własnego wkładu finansowego. Posiadając centra w Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku, FDM stał się jednym z wiodących międzynarodowych pracodawców, a dzięki polityce równych szans, wysokiej jakości kursom i licznym programom pracowniczym, FDM zdobył szereg nagród i akredytacji.

Software Developer
Miejsce pracy: Katowice
O programie

 

Program IT dla powracających na rynek pracy jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie pracowali przez rok lub dłużej, a chcieliby powrócić na pełny etat i kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze IT.

 

Program jest tak zaprojektowany, aby osoby po dłużej przerwie mogły powrócić do pracy na szczeblu, na którym wcześniej zakończyły ścieżkę zawodową lub wyższym, w wiodących firmach polskich i zagranicznych.

 

Jest to okazja do podniesienia kwalifikacji w zakresie obecnych i pojawiających się technologii, zapoznawania się z najlepszymi praktykami branżowymi oraz poszerzania wiedzy technicznej i pracy dla wiodących na rynku firm.

 

Czego oczekujemy:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w zakresie tworzenia oprogramowania (na stanowisku programisty lub specjalisty z zakresu testowania automatycznego)
  • Minimum 12-miesięczna przerwa w karierze IT (polegamy na deklaracji kandydata)
  • Chęci powrotu na stanowisko pełnoetatowe
  • Możliwości zaangażowania się na 18 miesięcy po odbyciu szkolenia
Co oferujemy:
  • 14 tygodni intensywnego szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę
  • Minimum 18 miesięczne zatrudnienie u jednego z naszych klientów, wiodących firm polskich i międzynarodowych
  • Możliwość przekwalifikowania się lub zdobycia dodatkowych umiejętności bez wkładu finansowego
  • Stała opieka i wsparcie podczas treningu, jak również pracy u klienta, aby ten okres był nie tylko owocny merytorycznie, ale też bezpieczny


Rozpatrywane będą tylko aplikacje w języku angielskim.

Kultura organizacyjna:

 

W naszym zespole pracuje ponad 85 narodowości, dlatego zachęcamy do integracji i celebrujemy różnorodność pod względem pochodzenia, kultury i umiejętności. Nasze inicjatywy, w ramach programu „Kobiety w IT”, wspierają kobiety w branży, dążąc do stworzenia zrównoważonego pod względem płci środowiska pracy.

 

Grupa FDM jest pracodawcą równych szans i wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub jakikolwiek inny status chroniony prawem. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością pomoże w dostosowaniu się do wymogów procesu rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty