Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Solution Designer

Hays Poland

Warszawa

1984 dni temu

Solution Designer
Warszawa
Solution Designer
Warszawa
Nr Ref.: 1038292

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, firmy z sektora telekomunikacyjnego, poszukujemy specjalisty na stanowisko Solution Designer.


Solution Designer
Lokalizacja: Warszawa
Forma Zatrudnienia: Kontrakt


Do zadań na tym stanowisku należeć będzie projektowanie rozwiązań IT realizujących wymagania klienta wewnętrznego oraz tworzenie dokumentacji projektowej zgodnie ze standardami Klienta.
Osoba na tym stanowisku będzie analizować szczegółowo wymagania biznesowe i techniczne oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym. Jednym z głównych obowiązków będzie analiza wzajemnego wpływu wymagań i zależności między projektami oraz wspieranie Klienta biznesowego w opracowywaniu koncepcji technicznych nowych produktów i usług.
W zakresie obowiązków będzie leżało szacowanie pracochłonności i kosztów realizacji zgłoszonych wymagań, uzgadniane rozwiązań z interesariuszami, dbanie o zgodność ze strategią architektoniczną Klienta i obowiązującymi procedurami. Osoba na tym stanowisku będzie wpływać na wymagania w celu optymalnego wykorzystania zasobów IT i budżetu, wspierać integrację systemów i testy projektowanych rozwiązań. W zakresie obowiązków będzie leżało raportowanie prac, zależności z innymi projektami i problemów pojawiających się podczas prac.


Od Kandydatów wymagamy minimum dwóch lat doświadczenia w tworzeniu architektury systemów informatycznych oraz doświadczenia w przeprowadzaniu analizy wymagań biznesowych klienta, ich specyfikacji i dekompozycji. Kandydaci aplikujący na to stanowisko powinni posiadać znajomość architektury IT branży telekomunikacyjnej oraz powinni orientować się w obszarach biznesowych branży telekomunikacyjnej. Odpowiedni Kandydaci powinni umieć dobierać technologie informatyczne oraz telekomunikacyjne przy tworzeniu rozwiązań oraz posiadać wykształcenie wyższe techniczne, preferowane IT/telco. Wymagana jest umiejętność współpracy w zespole projektowym oraz orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego, wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz prezentacyjne. Mile widziana znajomość PMI/Prince oraz ITIL. Wymagana jest też minimum dobra znajomość języka angielskiego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (45)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (227)
Toruń (121)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (932)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2331)
Radom (167)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (91)
Podkarpackie:
Rzeszów (152)
Przemyśl (47)
Podlaskie:
Białystok (134)
Suwałki (42)
Łomża (21)
Pomorskie:
Gdańsk (460)
Gdynia (203)
Słupsk (68)
Śląskie:
Katowice (508)
Częstochowa (169)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (171)
Elbląg (118)
Ełk (77)
Wielkopolskie:
Poznań (695)
Kalisz (75)
Konin (50)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (334)
Koszalin (80)
Kołobrzeg (31)
Auchan (165)
Tesco (72)
Inditex (45)
Leroy Merlin (139)
Bricoman (9)
STRABAG (10)
ABB (25)
Accenture (233)
Carrefour (94)
PKO BP (329)
PwC (27)
KPMG (39)
Orange (23)
IKEA (31)
Budimex (45)

Rekrutują z Praca.pl