Spawacz (k/m)

WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

Nowogrodziec

5 dni temu

Rekrutacja na stanowisko: Spawacz (k/m)
Miejsce pracy: Nowogrodziec
Profil kandydata:
  • uprawnienia spawalnicze (aktualne) MAG 135
  • umiejętność spawania metodą MAG 135
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
  • sprawdzanie jakości spawu
  • spawanie metodą MAG 135 (spawanie ręczne oraz automatami)
  • kontrola kluczowych wymiarów konstrukcyjnych wg rysunku technicznego
  • weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników
  • darmową prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjny dodatek do dojazdów
  • darmowe szkolenia językowe
  • dodatek urlopowy (wczasy pod gruszą)
  • PPK

CV prosimy przesyłać na adres: Weber Hydraulika Sp. z o.o., Sp.k. Wykroty ul. Wyzwolenia 52, 59-730 Nowogrodziec lub za pomocą przycisku:

Kontakt telefoniczny: 75 734 9796

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Przed wysłaniem aplikacji prosimy zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną pod adresem www.weber-hydraulik.com

Administratorem danych osobowych jest Weber-Hydraulika Sp. z o .o. z siedzibą w Wykrotach kontakt:
WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o. o., Wykroty • ul. Wyzwolenia 52 • 59-730 Nowogrodziec, Polska • www.weber-hydraulik.com

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz