Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

Kielce

118 dni temu

Spawacz
Miejsce pracy: Kielce
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac ślusarsko – spawalniczych,
  • spawanie elementów stalowych na Wytwórni,
  • spawanie w różnych pozycjach spawania,
  • transport elementów na pole odkładcze za pomocą suwnic.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • aktualne certyfikaty spawalnicze (MIG/MAG);
  • mile widziane spawanie łukiem krytym metoda 121;
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego – uprawnienia UDT oraz uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo – tlenowego będą dodatkowym atutem,
  • dokładności, precyzji, samodzielności,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • dyspozycyjności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz