Spawacz

GENPOWER sp. z o.o.

Buszewo

4 dni temu

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą Klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Buszewo
Opis stanowiska:
  • wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologią procesu spawania
  • zachowanie zgodności wyrobu z dokumentacją
Wymagania:
  • uprawnienia spawacza MAG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność i rzetelność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku

bądź kontakt telefoniczny pod numerem  531-267-620

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz