Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego Wrocław
Specjalista Analityk ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3371 dni temu

Wrocław

Opis stanowiska
  • przygotowanie raportów i sprawozdań dotyczących poziomu ryzyka kredytowego produktu
  • kontrolowanie procesu wymiany informacji kredytowej
  • analiza źródeł ryzyka kredytowego w celu optymalizacji parametrów produktu
  • udział w projektach dotyczących rozwoju produktu
  • tworzenie i utrzymanie narzędzi służących do monitorowania ryzyka kredytowego
  • rozwijanie i monitorowanie modeli oceny portfela kredytowego

Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość SQL
  • umiejętność wykorzystania programu Excel w praktyce
  • mile widziana znajomość SAS lub innego narzędzia statystycznego
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • rzetelność, skrupulatność
  • komunikatywność

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • benefity
  • przyjazną atmosferę pracy