Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista branżowy ds. gospodarki energetycznej i ochrony środowiska

HUTA BANKOWA Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

4 dni temu

Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego 24
Zadania:
  • bilansowanie i rozliczanie zakupu oraz zużycia energii elektrycznej, gazu, tlenu, powietrza sprężonego oraz wody pitnej,
  • sporządzanie sprawozdań GUS w zakresie gospodarki energetycznej oraz sprawozdań do Urzędu Regulacji Energetyki,
  • monitoring realizacji celów środowiskowych,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką odpadami,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z pozwoleniem wodno-prawnym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane specjalności: inżynieria środowiska, energetyka,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym.
Forma zatrudnienia:
  • umowa o prac.
System pracy:
  • praca w systemie 1 – zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za: planowanie i organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu, kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska, prowadzenie monitoringu ...
Specjalista ds. Ochrony Środowiska Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HUTA BANKOWA Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (614)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (762)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1870)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (59)