Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Leszno
Specjalista Designer - Projektant Przemysłowy

Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych HOMO CREATORE Anna Mikołajewska
Leszno
praca stacjonarna
5379 dni temu

Ogłoszenie numer: 73212, z dnia 2009-08-24

poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznej, polskiej firmy produkcyjno-handlowej o silnej od wielu lat pozycji na rynku, zatrudniającej ok. 200 osób, posiadającej oddział zagraniczny, pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno

Nr Ref.: SDPP/Praca.pl

Opis stanowiska

• opracowywanie i przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych designerskich w technice ręcznej na bazie wymagań klienta lub pomysłów wewnętrznych firmy • DESIGN zewnętrzny dla pojazdów transportu publicznego (autobusy, tramwaje, pociągi) • DESIGN wewnętrzny dla pojazdów transportu publicznego (zabudowy kierowcy – motorniczego, zabudowy komór silnika, ławki – siedzenia wewnętrzne, grodzie, ściany, zabudowy zbiornika paliwa, itp. • DESIGN dla pojazdów innych branż (np. budowlanych, rolniczych, itd.) • opracowywanie różnych rozwiązań i dobieranie wersji kolorystycznych • tworzenie rysunków (ołówek, pisaki, kredki + wsparcie programem graficznym) • tworzenie dokumentacji technicznej 2D-3D (modelowanie od podstaw brył 3D z wcześniejszych rysunków koncepcyjnych, obróbka modeli 3D od klientów) • wdrażanie projektów do realizacji ( współpraca z działem narzędziowni, modelarni i przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla produkcji)

Wymagania

• bardzo dobra wyobraźnia techniczna i graficzna oraz kreatywność • znajomość rysunku technicznego • znajomość projektowania z uwzględnieniem zasad ergonomii • podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa i technologii • dobra umiejętność obsługi programów SOLID WORKS i/lub RHINO CEROS lub podobnych oraz programów graficznych (niezbędne udokumentowanie umiejętności) • mile widziane wykształcenie ASP - wzornictwo przemysłowe • mile widziana znajomość języka angielskiego • umiejętność odnajdywania i uwzględniania w proponowanych rozwiązaniach wymagań ustawowych i prawnych • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy • pasja i zaangażowanie w danej dziedzinie • umiejętność twórczego pokonywania przeszkód i problemów technicznych oraz organizacyjnych • solidność, samodyscyplina, staranność, punktualność, odpowiedzialność • umiejętność współpracy w zespole i dzielenia się wiedzą oraz pracą

Oferujemy

Nasz Klient oferuje: • pracę stacjonarną, na pełen etat • wynagrodzenie 3.000,00 netto • pomoc firmy w przypadku decyzji o przeprowadzce kandydata / kandydatki z innego regionu kraju • wymagającą, odpowiedzialną pracę w wielokulturowym środowisku • bardzo dobre warunki lokalowe firmy • bezpieczne zatrudnienie w stabilnej firmie • wsparcie firmy w rozwoju osobistym i zawodowym