Specjalista do działu Finansowego

Plichta

Gdynia - ul. Morska 318

17 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem działu poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia - ul. Morska 318
Zadania
  • naliczanie prowizji handlowych z budżetów sprzedaży
  • analiza danych handlowych
  • sporządzanie okresowych raportów w Excelu
  • kontrola poprawności dokumentów sprzedaży
  • zatwierdzanie i opisywanie dokumentów kosztowych w systemie operacyjnym WorkFlow
  • ścisła współpraca z kierownikami działów handlowych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego
Oczekujemy
  • doświadczenia w pracy z programem Excel
  • analitycznego myślenia
  • samodzielności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
  • działań na dużej liczbie danych/zestawień
  • doświadczenia w obszarze podstaw księgowości
  • pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość wsparcia i nauki od doświadczonych osób

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Praca Specjalista ds. Finansowych