Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI GALERII HANDLOWEJ NOWY ŚWIAT

Womak Gamma Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
4710 dni temu

Galeria Handlowa w Rzeszowie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
  • Kontakty z najemcami, budowanie pozytywnych relacji
  • Nadzór nad firmami współpracującymi – ochrona, serwis sprzątający
  • Działania marketingowe i PR-owe
  • Koordynacja i kontrola realizacji budżetów
  • Raportowanie
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie - preferowane ekonomia, prawo
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania projektami i zdolność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Talent organizacyjny i zarządczy
  • Osoba kreatywna, która w każdej sytuacji znajdzie praktyczne rozwiązanie
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie
  • Różnorodną pracę przy ciekawych, wysokiej klasy projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie