Specjalista ds. Administracji Technicznej

Dr. Oetker

Gdańsk

6 dni temu

Dr. Oetker Polska wiodący producent produktów spożywczych poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie zaopatrzenia materiałowo-technicznego działu utrzymania ruchu (bieżące zakupy części zamiennych, materiałów i usług)
  • zarządzanie gospodarką magazynową i narzędziową działu technicznego
  • zarządzanie sprawami formalno-rachunkowymi i administracyjnymi działu
  • zarządzanie dokumentacją techniczną
Poszukujemy osoby:
  • z wykształceniem minimum średnim technicznym
  • z dobrą umiejętnością obsługi komputera (m.in. MS Office)
  • komunikatywnej, ze zdolnościami negocjacyjnymi
  • zaangażowanej, samodzielnej
  • władającej językiem angielskim lub niemieckim minimum w piśmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym lub innym stanowisku w utrzymaniu ruchu
  • znajomość kanałów zaopatrzenia w dziedzinie technicznego utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu pneumatyki, części i podzespołów mechanicznych znormalizowanych
  • posiadającej prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo
  • dopłata do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, karty MultiSport
  • finansowanie Pracowniczego Programu Emerytalnego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych