Specjalista ds. Administracji ze znajomością MS Project

Devire

Ciechanów, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ostrołęka

8 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Ciechanów, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ostrołęka

Nr ref.: PL39969

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista ds. Administracji ze znajomością MS Project

Naszym klientem jest developer mieszkaniowy, aktywnie działający w średnich i mniejszych miastach Polski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Administracji ze znajomością MS Project

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Administracji będzie odpowiedzialna za utrzymywanie stałego kontaktu z osobami opowiedzianymi za realizację inwestycji, zbieranie informacji nt. ich przebiegu oraz wprowadzonych zmianach. Aktualizowanie postępu prac w programie MS Project oraz prawidłowe dystrybuowanie informacji wewnątrz organizacji. Ponadto Specjalista ds. Administracji będzie odpowiedzialny za nadzorowanie terminowej realizacji kolejnych etapów inwestycji, będzie prowadził dokumentację projektu, dbał o obieg dokumentów oraz ich właściwe archiwizowanie

Miejsce pracy zlokalizowane będzie na Północnym Mazowszu.

 

Nasz Klient Zapewnia:

 

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju osobistego
  • Niezbędne narzędzia pracy

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 

  • Biegłą znajomość MS Project i MS Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z pracą z programem MS Project
  • Znajomość procesu budowlanego 
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku budownictwo lub pokrewne
  • Znakomitą organizację pracy, zarządzanie priorytetami zadań, nastawienie na realizację celów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych